Odpověď byla úspěšně odeslána

CV

Senior Digital Marketing Manager

Přidáno: Lis. 2, 2021

Společnost PROFINIT, která je přes 23 let významným hráčem v oblastech vývoje software na zakázku, application outsourcingu a information managementu, hledá šikovného digital marketing managera s přesahem od tiskovin až po weby a mobilní svět.

Náplň práce

  • Vytváření a realizace B2B marketingové strategie softwarové firmy pro západoevropské trhy
  • Kompletní správa a zodpovědnost za výkonnostní marketing (generování leadů)
  • Koordinace s obchodním týmem na posilování značky Profinit na zahraničních trzích
  • Analýza výsledků digitálních kampaní a návrhy optimalizace

Požadujeme

  • Minimálně 5 let zkušeností v marketingu a/nebo v mediální agentuře
  • Prokazatelné zkušenosti s generováním leadů a tvorbou strategie
  • Schopnost efektivně plánovat aktivity, prioritizovat a komunikovat v rámci firemních týmů
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2
  • Chuť neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
  • Spolehlivost a proaktivitu v hledání nových možností v rámci marketingového týmu

Nabízíme

  • Možnost udávat směr marketingových aktivit v zahraničí, na západ od ČR
  • Široké spektrum možností při utváření strategie
  • Minimální zatížení byrokracií a komfort přední softwarové firmy bez korporátních přívlastků
  • Možnosti dalšího profesního vzdělávání
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů

Profinit

 ~ BESPOKE SOFTWARE DEVELOPMENT, INFORMATION MANAGEMENT AND BIG DATA & DATA SCIENCE FOR FINANCE, BANKING, PHARMA AND TELCO ~

„Náskok díky znalostem“ není naším sloganem náhodou. Vzdělávání v Profinitu má svůj systém, kterému říkáme Profinit Education. Podporujeme jak odborný růst v oblastech, ve kterých se zaměstnanci chtějí rozvíjet, tak i osobní růst každého z nás. Máme propracovaný plán kariérního růstu a školicí systém, nabízíme různorodá technologická i soft-skills školení, podporujeme výuku cizích jazyků zprostředkovanou externí jazykovou školou a finančně odměňujeme získávání odborných certifikací.

v Profinitu si všichni tykáme a uplatňujeme „open door policy“, takže není problém si kdykoliv s kýmkoliv domluvit osobní schůzku – třeba i se samotným CEO. Zajímáme se o individuální potřeby, názory a nápady našich zaměstnanců – často jsou to totiž právě ony, které nás inspirují ke změnám. Máme spoustu firemních zájmových skupin – ať už je to běhání, kolo, bojové sporty nebo šachy, na svoje si přijde každý. Máme i vlastní firemní kapelu a připravujeme aktivity pro naše kolegy a jejich rodiny.

Spolupracujeme s předními univerzitami a pomáháme zlepšovat vzdělávání v oblasti IT. Vyučujeme předměty softwarového inženýrství, podnikových infomačních systémů a big data technologií, vedeme závěrečné práce a organizujeme elitní soutěž ITSPY.cz o nejlepší diplomovou práci roku. S top IT fakultami spolupracujeme také na výzkumných projektech (například s FIT ČVUT jsme vytvořili laboratoř OpenDataLab.cz), pravidelně se účastníme studentských veletrhů a organizujeme informatické večery.