Odpověď byla úspěšně odeslána

CV

.NET enthusiast

Přidáno: Bře. 5, 2021
Hledáme

Máš rád moderní .NET a front-end technologie? Baví Tě práce v agilních týmech se super kolegy a tykáš si s .NET Core, Angular 4+, ASP.NET, .NET Framework? Pokud jsi nadšenec do vývoje nových modulů SW a nekamarádíš se s technickým dluhem, můžeš být náš kandidát!

Pracovat budeš třeba na projektu rozvoje pobočkového systému pro Českou Spořitelnu, na řešení zaměstnaneckých benefitů pro Edenred nebo systému elektronických pohledávek pro další přední českou banku.

Náplň práce
  • Analýza a návrh architektury
  • Programování, testování a podpora systémů
  • Poskytování technických konzultací klientům
  • Možnost vedení týmů a vývojových projektů
Požadujeme
  • Nadšení pro učení se nových věcí a osobnostní růst
  • Týmovost s pozitivním přístupem k práci
  • Komunikační a analytické dovednosti
  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti computer science, software engineering
  • Znalost anglického jazyka
  • Pokročilá znalost C# a ASP.NET
  • Pokročilá znalost platformy .NET
  • Znalost SQL a databázových systémů (Oracle a MSSQL)
  • Znalost WCF, Enterprise Library, LINQ velkou výhodou
  • 3 roky zkušeností na IT projektech v pozicích Architect, Senior Developer
Nabízíme
  • Zaměstnání v přední softwarové firmě
  • Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Prostor pro vlastní inovace a nápady
  • Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
  • Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
  • Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Společnost otevřených a schopných lidí
  • Zajímavé platové ohodnocení

Profinit

 ~ BESPOKE SOFTWARE DEVELOPMENT, INFORMATION MANAGEMENT AND BIG DATA & DATA SCIENCE FOR FINANCE, BANKING, PHARMA AND TELCO ~

„Náskok díky znalostem“ není naším sloganem náhodou. Vzdělávání v Profinitu má svůj systém, kterému říkáme Profinit Education. Podporujeme jak odborný růst v oblastech, ve kterých se zaměstnanci chtějí rozvíjet, tak i osobní růst každého z nás. Máme propracovaný plán kariérního růstu a školicí systém, nabízíme různorodá technologická i soft-skills školení, podporujeme výuku cizích jazyků zprostředkovanou externí jazykovou školou a finančně odměňujeme získávání odborných certifikací.

v Profinitu si všichni tykáme a uplatňujeme „open door policy“, takže není problém si kdykoliv s kýmkoliv domluvit osobní schůzku – třeba i se samotným CEO. Zajímáme se o individuální potřeby, názory a nápady našich zaměstnanců – často jsou to totiž právě ony, které nás inspirují ke změnám. Máme spoustu firemních zájmových skupin – ať už je to běhání, kolo, bojové sporty nebo šachy, na svoje si přijde každý. Máme i vlastní firemní kapelu a připravujeme aktivity pro naše kolegy a jejich rodiny.

Spolupracujeme s předními univerzitami a pomáháme zlepšovat vzdělávání v oblasti IT. Vyučujeme předměty softwarového inženýrství, podnikových infomačních systémů a big data technologií, vedeme závěrečné práce a organizujeme elitní soutěž ITSPY.cz o nejlepší diplomovou práci roku. S top IT fakultami spolupracujeme také na výzkumných projektech (například s FIT ČVUT jsme vytvořili laboratoř OpenDataLab.cz), pravidelně se účastníme studentských veletrhů a organizujeme informatické večery.