Odpověď byla úspěšně odeslána

CV

Obchodník - KUTNÁ HORA/ Vedoucí nové pobočky - SÁZAVA

25 000 Kč - 50 000 Kč měsíčněPřidáno: Čec. 8, 2021

Náplň práce

Jsme přátelský tým zkušených pojišťovacích zprostředkovatelů, kteří mají na starost klienty z oblasti Kolín, Kutná Hora a okolí. Většina z nás pracuje v Generali České pojišťovně více než 5 let, někteří téměř 30 let. Po zkušenostech víme, že naše práce dává smysl jak nám, tak našim klientům.

Nyní hledáme kolegu na uvolněnou pozici v kanceláři v Kutné Hoře a vedoucí do plánované nové pobočky v Sázavě.

Hledáte stabilní práci, s flexibilní pracovní dobou a nadstandardním příjmem? Máte rozvinutou schopnost učit se nové věci? Rádi se s Vámi potkáme a zjistíme, zda nejste náš nový kolega.

  • Starat se o to, aby stávající klienti měli aktualizované zajištění ušité jim na míru
  • Pomáhat klientům v situacích, které život přináší
  • Být spolehlivým a celoživotním partnerem pro oblast finančního zajištění
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Benefity a výhody

  • Poskytujeme nadstandardní příjmy, a to díky vysokým provizím a finanční podpoře za výkon
  • Nový obchodník dostane kmen klientů, o které je třeba se starat
  • Na rozjezd máme připravenou podporu pro nováčky v oboru ve výši až 240 000,- nad rámec provizí po dobu prvního roku
  • Pro kolegy z oboru s platnou certifikací ČNB podpora 1.rok ve výši až 310 000,-
  • Naši manažeři zastávají roli profesionálních parťáků, kteří nelimitují, ale práci usnadňují

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Přátelské vystupování
  • Nadstandardní komunikační dovednosti
  • Chuť na sobě neustále pracovat
  • Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • Čistý výpis z trestního rejstříku
  • Žádná exekuce nebo insolvence

Udělejte první krok k cestě na novou profesní dráhu - zašlete nám Váš životopis/kontaktní údaje, rádi se s Vámi seznámíme, třeba u kávy nebo se poznáme bezpečně na online schůzce

Denisa Karmazínová, manažerka obchodního týmu

Generali Česká pojišťovna a.s.