Odpověď byla úspěšně odeslána

CV

Asistent oddělení Nákupu a Prodeje

Přidáno: Bře. 30, 2022
  • Purchase & Sales Assistant

    Náplň práce:

    * Evidence a příjem objednávek od zákazníků

    * Kontrola stavu zásob

    * Zpracování objednávek zboží (včetně vkládání dat do PC systému)

    * Organizace přepravy, pojištění a deklarace

    * Cenové kalkulace

    * Vyhledávání nových zákazníků

    * Komunikace se zákazníky

    * Reporting

  • Požadavky:

    * SŠ/VŠ vzdělání

    * Anglický jazyk na komunikativní úrovni (B2)

    * Dobrá znalost MS Office – Excel, Word, PowerPoint

    * Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

    * Znalost SAP výhodou, nikoliv podmínkou

    * Spolehlivost a zodpovědnost

    * Schopnost týmové práce

  • Nabízíme:

    * Práce vhodná i pro absolventy

    * Flexibilní pracovní doba

    * Pravidelné peněžní bonusy, bonusy k pracovním výročím

    * Příspěvek na autobusovou dopravu 100 %

    * Každoroční růst mzdy

    * Firemní akce a team-buildingy

    * karta Multisport (150 Kč/měsíc)

    * Jazykové vzdělávání a firemní školení

    * Dovolená navíc za odpracované roky

    * Příspěvek na penzijní/ životní připojištění

    * Zvýhodněný mobilní tarif

    Předpokládaný termín nástupu: ihned

    Místo výkonu práce: Hyundai 333/5, Nošovice

    V případě zájmu o danou pozici, prosím, pošlete Váš životopis v českém i anglickém jazyce jako odpověď na tento inzerát.

    V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 6 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi. Děkujeme za pochopení.

    Upozorňujeme Vás, že odpovědí na výše uvedený inzerát či zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů. Tento souhlas platí po dobu 1 roku nebo do jeho odvolání písemnou formou.

Hyundai Steel Czech s.r.o.

Hyundai Steel is a leading manufacturer of steel automotive products in Korea.
With the introduction of a wide range of new technologies, the development of future-oriented production, through the production of cold-rolled products for passenger cars and high added value, Hyundai Steel is now becoming an important company on the international stage.