Odpověď byla úspěšně odeslána

CV

Asistent oddělení výroby

Přidáno: Bře. 30, 2022
  • Asistent oddělení výroby

    Náplň práce:

    - Objednávání náhradních dílů + vedení skladu náhradních dílů

    - Úzká spolupráce s oddělením výroby

    - Vytváření záznamů o údržbě

    - Podílení se na opravách a kontrole prováděných prací dodavatelů

    - Vedení dokumentace pro certifikaci ISO

    - Vytváření deníků ke strojům

    - Příprava fakturace pro účetní oddělení

  • Požadujeme:

    - Výhodou: vzdělání v oboru elektro

    - Základní znalost anglického jazyka

    - Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

    - Dobrá znalost MS Office – Excel, Word, PowerPoint

    - Znalost SAP a PLC – Simatic - výhodou, nikoliv podmínkou

  • Nabízíme:

    - Práce vhodná i pro absolventy

    - Zázemí stabilní společnosti a příjemné pracovní prostředí

    - Úzký pracovní kolektiv

    - Pravidelné peněžní bonusy, bonusy k pracovním výročím

    - Příspěvek na autobusovou dopravu (100 %)

    - Dovolená navíc za odpracované roky

    - Příspěvek na penzijní/životní připojištění

    - Karta Multisport (150 Kč/měsíc)

    Předpokládaný termín nástupu: ihned

    V případě zájmu zašlete své CV v českém i anglickém jazyce.

    Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 6 týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi. Děkujeme za pochopení.

    Upozorňujeme Vás, že odpovědí na výše uvedený inzerát či zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů. Tento souhlas platí po dobu 1 roku nebo do jeho odvolání písemnou formou.

Hyundai Steel Czech s.r.o.

Hyundai Steel is a leading manufacturer of steel automotive products in Korea.
With the introduction of a wide range of new technologies, the development of future-oriented production, through the production of cold-rolled products for passenger cars and high added value, Hyundai Steel is now becoming an important company on the international stage.