Odpověď byla úspěšně odeslána

CV

Soustružník

29 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně180 Kč - 250 Kč za hodinuPřidáno: Bře. 30, 2022

Náplň práce:

  • výroba rotačních součástí dle výkresové dokumentace
  • programování soustruhu
  • příprava nástrojů
  • výroba součástek
  • následná kontrola

Požadujeme:

  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • zručnost
  • spolehlivost
  • vzdělání ve strojírenství - VÝHODOU
  • snaha učit se novým věcem
  • využívání moderních technologií

Co nabízíme:

  • vhodné i pro absolventy s možností zaučení
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 13. plat
  • mladý kolektiv
  • přátelské prostředí
  • možnost kariérního růstu
  • nejmodernější strojové vybavení MAZAK
  • dvousměnný provoz

Zajímá tě tato nabídka? Chceš se dozvědět více? Neváhej nás kontaktovat na uvedené emailové adrese nebo na telefonním čísle. Vše je o domluvě.

OWW CNC s.r.o.

  •  moderní rychle rostoucí firma zaměřená na nejnovější technologie
  • hlavním oborem je zpracování kovu frézováním, soustružením, řezání drátem
  • nejnovější strojní vybavení od firmy MAZAK