Odpověď byla úspěšně odeslána

CV

PROJEKTANT/KA, KONSTRUKTÉR/KA NÁBYTKU

26 000 Kč - 40 000 Kč měsíčněPřidáno: Dub. 4, 2022

Jsme interiérové studio s vlastní truhlářskou dílnou v srdci Brna a hledáme do party posilu, která nám

pomůže s návrhy interiérů a přípravou výroby atypického nábytku.

Co nabízíme?

- celkové zaškolení

- typ úvazku dle domluvy (HPP / DPP / ŽL)

- flexibilní pracovní dobu s možností home-office

- motivační finanční ohodnocení

- možnost seberealizace a práce na vlastních projektech

- neformální prostředí a fajn kolektiv

Co vás čeká?

- návrhy interiérů ve 2D i 3D, vizualizace

- příprava výrobní dokumentace nábytku

- zaměřování, jednání se zákazníky

- konzultace projektů s naší výrobou

- dohled nad realizací zakázek

- komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

- SŠ/VŠ technického oboru se zaměřením na design, návrhy interiéru nebo architekturu

- aktivní znalost Autocadu, případně jiných konstrukčních programů, MS Office

- schopnost domluvit se s kolegy i zákazníkem

- umět si zorganizovat činnosti a vidět věci v souvislostech

- uvítáme předchozí zkušenosti s návrhy interiéru, přípravou výroby nábytku

- řidičský průkaz „B“

Svůj životopis můžete zaslat na email [email protected] do 30. 4. 2022, nebo nás kontaktovat přímo na

tel. 776 694 385. Více informací o nás naleznete na www.divina.cz.

DIVINA DESIGN s.r.o.

Jsme interiérové studio s vlastní truhlářskou dílnou v srdci Brna. Vyrábíme nábytek na míru do soukromých i komerčních prostor.